22 maj 2007
Hej!
A no widzisz u mnie też nie najlepiej, chociaż wcześniej wydawało mi się inaczej. No nic to. Fajnie to ująłeś "wykruszyły mi się chłopaki". To może, jakie to błyskotliwe z mojej strony, napisz coś o sobie, bo większość podstawowych faktów o mnie już znasz, a informacje trzeba zbalansować.
Pozdrawiam i miłego dnia,
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment