3.03.2008

Informacje trzeba zbalansować

22 maj 2007

Hej!

A no widzisz u mnie też nie najlepiej, chociaż wcześniej wydawało mi się inaczej. No nic to. Fajnie to ująłeś "wykruszyły mi się chłopaki". To może, jakie to błyskotliwe z mojej strony, napisz coś o sobie, bo większość podstawowych faktów o mnie już znasz, a informacje trzeba zbalansować.

Pozdrawiam i miłego dnia,

No comments: