4.14.2008

Się położę w celach wypoczynkowych.

28 maj 2007

Słownie dwa.
już w pracy nie jestem, ale mam jeszcze robotę do zrobienia w domu. Z tym, że teraz mi się nie chce, wiec chyba się położę w celach wypoczynkowych.
Seriale zagraniczne lubię. Głównie amerykańskie oczywiście. Ale nie wszystkie. Powiedziałbym ze łatwo rozpoznać, które będą mi się podobać. Ale to dopiero jak się mnie pozna trochę.

Zaraz sobie przypomnę, co pisałeś w ogłoszeniu. Pamiętam głównie, że mi się ono bardzo podobało.
O - już sobie sprawdziłem :).

Z moich doświadczeń wynika, że w byciu prawnikiem faktycznie w dużej mierze najważniejsze są znajomości :/

To na razie tyle.
Pozdrawiam :)

4.02.2008

A tak dla rozluźnienia, no przyznaj się.

28 maj 2007

Witaj!

Nie lubisz polskich seriali? Ja w zasadzie poza "klasyką" też nie, a tak z ciekawości zapytam, a zagraniczne lubisz?

No nie, to po to tak zaokrąglałem zdanka w moim ogłoszeniu, abyś teraz nie wiele pamiętał? Żart. W takim razie celem przypomnienia, co z resztą wynika z poprzedniego e-maila, jestem studentem. Na wspaniałej drodze aby zostać mecenasem, o ile w końcu na poważnie zacznę imprezować, gdyż ponoć w tej klice najważniejsze są znajomości. To oczywiście też żart.

Komplikacje charakterologiczne to to co lubię najbardziej, zwłaszcza, że sam mam z nimi do czynienia. Rozumiem, że teraz jesteś w pracy i dlatego odpisujesz z tak bezwzględną szybkością. Ciekaw jestem, acz tylko trochę, czym się zajmujesz.

A tak dla rozluźnienia, no przyznaj się, ile procent przepastnej skrzynki gmail'a wykorzystałeś?

Have a nice today.