4 maj 2007
A Twoje idą źle?
Bo może ja jednak Tobą powinienem się zainteresować? :)
Znów przypadkiem widziałem Twoje ogłoszenie (szukałem czegoś dla kolegi) i takie było fajne, że aż szkoda nie odpisywać.
Pozdrawiam.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment