2.16.2008

aż szkoda nie odpisywać.

4 maj 2007

A Twoje idą źle?
Bo może ja jednak Tobą powinienem się zainteresować? :)
Znów przypadkiem widziałem Twoje ogłoszenie (szukałem czegoś dla kolegi) i takie było fajne, że aż szkoda nie odpisywać.

Pozdrawiam.

No comments: