01 maj 2007
Witaj,
Po pierwsze dzięki za odpowiedź na ogłoszenie. To w pewnym sensie pocieszające, że czyjeś poszukiwania idą trochę lepiej niż moje. Trzymam kciuki i jednocześnie I'll keep you in mind.
Pozdrawiam,
Kem
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment