28 maj 2007
Witaj!
Nie lubisz polskich seriali? Ja w zasadzie poza "klasyką" też nie, a tak z ciekawości zapytam, a zagraniczne lubisz?
No nie, to po to tak zaokrąglałem zdanka w moim ogłoszeniu, abyś teraz nie wiele pamiętał? Żart. W takim razie celem przypomnienia, co z resztą wynika z poprzedniego e-maila, jestem studentem. Na wspaniałej drodze aby zostać mecenasem, o ile w końcu na poważnie zacznę imprezować, gdyż ponoć w tej klice najważniejsze są znajomości. To oczywiście też żart.
Komplikacje charakterologiczne to to co lubię najbardziej, zwłaszcza, że sam mam z nimi do czynienia. Rozumiem, że teraz jesteś w pracy i dlatego odpisujesz z tak bezwzględną szybkością. Ciekaw jestem, acz tylko trochę, czym się zajmujesz.
A tak dla rozluźnienia, no przyznaj się, ile procent przepastnej skrzynki gmail'a wykorzystałeś?
Have a nice today.
4.02.2008
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment