4.02.2008

A tak dla rozluźnienia, no przyznaj się.

28 maj 2007

Witaj!

Nie lubisz polskich seriali? Ja w zasadzie poza "klasyką" też nie, a tak z ciekawości zapytam, a zagraniczne lubisz?

No nie, to po to tak zaokrąglałem zdanka w moim ogłoszeniu, abyś teraz nie wiele pamiętał? Żart. W takim razie celem przypomnienia, co z resztą wynika z poprzedniego e-maila, jestem studentem. Na wspaniałej drodze aby zostać mecenasem, o ile w końcu na poważnie zacznę imprezować, gdyż ponoć w tej klice najważniejsze są znajomości. To oczywiście też żart.

Komplikacje charakterologiczne to to co lubię najbardziej, zwłaszcza, że sam mam z nimi do czynienia. Rozumiem, że teraz jesteś w pracy i dlatego odpisujesz z tak bezwzględną szybkością. Ciekaw jestem, acz tylko trochę, czym się zajmujesz.

A tak dla rozluźnienia, no przyznaj się, ile procent przepastnej skrzynki gmail'a wykorzystałeś?

Have a nice today.

No comments: