28 maj 2007
Słownie dwa.
już w pracy nie jestem, ale mam jeszcze robotę do zrobienia w domu. Z tym, że teraz mi się nie chce, wiec chyba się położę w celach wypoczynkowych.
Seriale zagraniczne lubię. Głównie amerykańskie oczywiście. Ale nie wszystkie. Powiedziałbym ze łatwo rozpoznać, które będą mi się podobać. Ale to dopiero jak się mnie pozna trochę.
Zaraz sobie przypomnę, co pisałeś w ogłoszeniu. Pamiętam głównie, że mi się ono bardzo podobało.
O - już sobie sprawdziłem :).
Z moich doświadczeń wynika, że w byciu prawnikiem faktycznie w dużej mierze najważniejsze są znajomości :/
To na razie tyle.
Pozdrawiam :)
4.14.2008
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment