4.14.2008

Się położę w celach wypoczynkowych.

28 maj 2007

Słownie dwa.
już w pracy nie jestem, ale mam jeszcze robotę do zrobienia w domu. Z tym, że teraz mi się nie chce, wiec chyba się położę w celach wypoczynkowych.
Seriale zagraniczne lubię. Głównie amerykańskie oczywiście. Ale nie wszystkie. Powiedziałbym ze łatwo rozpoznać, które będą mi się podobać. Ale to dopiero jak się mnie pozna trochę.

Zaraz sobie przypomnę, co pisałeś w ogłoszeniu. Pamiętam głównie, że mi się ono bardzo podobało.
O - już sobie sprawdziłem :).

Z moich doświadczeń wynika, że w byciu prawnikiem faktycznie w dużej mierze najważniejsze są znajomości :/

To na razie tyle.
Pozdrawiam :)

No comments: