29 kwiecień 2007
Poniższa wiadomość została wysłana do Ciebie za pomocą systemu ogłoszeń ponieważ wybrano opcję ukrywania Twojego adresu e-mail.
Treść wiadomości:
W sumie nikogo nie szukam, bo chyba znalazłem (jeszcze trochę potrwa, zanim się upewnię) ale przeczytałem przypadkiem Twoje ogłoszenie i bardzo mi się spodobał sposób w jaki piszesz. Do części jego treści nawet bym chyba pasował, ale nie wiem czy nie jestem już tym wyczerpanym zapasem...
Życzę więc owocnych poszukiwań - i jeżeli nie znajdziesz nikogo wartego uwagi, to możesz kiedyś się odezwać. Może wtedy już będę wiedział jak wyglądają moje aktualne znajomości.
Pozdrawiam.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment