1.11.2008

W sumie to nikogo nie szukam.

29 kwiecień 2007

Poniższa wiadomość została wysłana do Ciebie za pomocą systemu ogłoszeń ponieważ wybrano opcję ukrywania Twojego adresu e-mail.

Treść wiadomości:

W sumie nikogo nie szukam, bo chyba znalazłem (jeszcze trochę potrwa, zanim się upewnię) ale przeczytałem przypadkiem Twoje ogłoszenie i bardzo mi się spodobał sposób w jaki piszesz. Do części jego treści nawet bym chyba pasował, ale nie wiem czy nie jestem już tym wyczerpanym zapasem...
Życzę więc owocnych poszukiwań - i jeżeli nie znajdziesz nikogo wartego uwagi, to możesz kiedyś się odezwać. Może wtedy już będę wiedział jak wyglądają moje aktualne znajomości.
Pozdrawiam.

No comments: