Hej,
o sobie wiele nie napisałem, bo niewiele pamiętam o Tobie i nie chciałem by było zbytnio nierówno :P. Poza tym nie wiem co byś chciał wiedzieć. O mnie można byłoby dużo mówić, a jeszcze więcej, jeżeli to co się mówi miałoby mieć sens - mam wiele cech, które mogą wydawać się sprzeczne i dopiero w połączeniu i przy odpowiednim wyjaśnieniu widać jak to wszystko razem funkcjonuje.
Szybko to oczywiście pojęcie względne - ale jak najbardziej pasujące. Gdybyś mi odpisał po 2 minutach to też byś pewnie dostał odpowiedź po kilku minutach. A teraz dostaniesz po kilkunastu, bo tak się trafiło.
Ja właśnie zauważyłem, że mój kalendarz zaczął się intensywnie zapełniać jakimiś całodniowymi wydarzeniami, które by mnie zajmowały i powodowały, że danego dnia nie miałbym czasu się z nikim spotkać. Dziś z rana dowiedziałem się o kolejnym 3-dniowym wyjeździe, ale z powodu komplikacji związanych z przekładaniem terminów (bo kto inny miał jechać) chyba jednak mi się ten wyjazd nie trafi (a trochę szkoda, bo to za granicę).
Czterdzietolatka ani wojny domowej nie oglądałem. Nie lubię polskich seriali.
Pozdrawiam.
3.27.2008
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment