28 maj 2007
Witaj!
Bardzo mi się spodobało " Jak szybko odpiszesz to ja pewnie też szybko odpiszę :)", chociaż zwykle wystrzegam się transakcji wiązanych. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. Żart. Z resztą nie mam zielonego pojęcia jak długi odstęp czasu dla Ciebie to "szybko"?
Ja też raczej zabiegany ostatnio jestem. A na dodatek tydzień temu rozpocząłem maraton sesyjny. Dzisiaj właśnie kolejne okrążenie za mną i aby to uczcić napompowałem koła w rowerze. I na krótką przejażdżkę się wybrałem, dlatego właśnie dopiero teraz odpisuję.
A informacjami o sobie to nie pogrzeszyłeś. Jak przeczytałem o studencie pracującym to mi się od razu Irena Kwiatkowska przypomniała, chociaż od "Czterdziestolatka" zawsze wolałem "Wojnę Domową". Może to ten urok czarno-białych taśm.
No nic, pozdrawiam,
Subscribe to:
Post Comments (Atom)



Szukam ciepłego ramienia, które symbolizuje te wszystkie uczucia polukrowane aż do torsji w popkulturze. Właściciel ramienia najlepiej aby był inteligentnym, nieco złośliwym (o tak lubię złośliwość i sam nią grzeszę), zabawnym, niebrzydkim oraz szczerym facetem w wieku mniej więcej moim. Jeśli będziesz na dodatek miał zielone oczy i płytę Georgii Wettlin-Larsen zrobię dla Ciebie prawie wszystko.
No comments:
Post a Comment