3.20.2008

Może to ten urok czarno-białych taśm.

28 maj 2007

Witaj!

Bardzo mi się spodobało " Jak szybko odpiszesz to ja pewnie też szybko odpiszę :)", chociaż zwykle wystrzegam się transakcji wiązanych. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. Żart. Z resztą nie mam zielonego pojęcia jak długi odstęp czasu dla Ciebie to "szybko"?

Ja też raczej zabiegany ostatnio jestem. A na dodatek tydzień temu rozpocząłem maraton sesyjny. Dzisiaj właśnie kolejne okrążenie za mną i aby to uczcić napompowałem koła w rowerze. I na krótką przejażdżkę się wybrałem, dlatego właśnie dopiero teraz odpisuję.

A informacjami o sobie to nie pogrzeszyłeś. Jak przeczytałem o studencie pracującym to mi się od razu Irena Kwiatkowska przypomniała, chociaż od "Czterdziestolatka" zawsze wolałem "Wojnę Domową". Może to ten urok czarno-białych taśm.

No nic, pozdrawiam,

No comments: